X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Hostagen İnternet Hizmetleri

AnasayfaHostagen İnternet Hizmetleri

Hostagen İnternet Hizmetleri

Hostagen İnternet Hizmetleri hosting,sunucu ve alan adı hizmeti sunabilmek için 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur.Kurulduğu yıldan bugüne tüm müşterilerinin memnuniyetine önem vermiş ekonomik,güvenli ve hızlı çözümler üretmiştir.Web hosting alanında hizmet politikasını daime müşteri odaklı tutarak ihtiyaca en uygun çözümü sağlamayı hedeflemiştir.

Sektördeki diğer web hosting firmalarından farklı olarak zamana dayalı bilgi ve tecrübesini müşterileriyle paylaşarak,hizmet standartlarını zirvede tutmayı ilke edinmiş bir kurumdur.

Saygılarımızla.

 

Vizyon

Hostagen İnternet Hizmetleri olarak, web hosting sektöründe lider bir konuma gelmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak yenilikçi çözümler üretmek ve kalite standartlarımızı yükseltmek vizyonumuzdur.

 

Misyon

Hostagen İnternet Hizmetleri olarak, müşteri memnuniyetine odaklı bir yaklaşımla çalışarak, ekonomik, güvenli ve hızlı çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve bilgi birikimimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak ve onların işlerini daha kolay hale getirmek misyonumuzdur.


Top